Sprawdzian wiadomości — mitologia grecka
26 maj 2016
Ocena: brak

Sprawdzian przeprowadzany po omówieniu działu Mitologia grecka w klasie V. Poza sprawdzianem organizuję konkurs dla wszystkich klas V «Z mitologia za pan brat»

Czytaj dalej
Rozsypanki sylabowe
14 marzec 2010
Ocena: brak

Przedstawiam prostą pomoc dydaktyczną niezbędną podczas nauki czytania. Wykorzystać ją można podczas ćwiczeń analizy i syntezy sylabowej, wyrazowej.

Czytaj dalej
Szerzawskie bajkowe spotkania
06 sierpień 2009
Ocena: brak

Program został opracowany z myślą o zajęciach czytelniczych dla dzieci z upośledzeniem umysłowym. Zajęcia odbywać się będą w Zespole Placówek Specjalnych w Szerzawach w roku szkolnym 2009/2010.

Czytaj dalej
Poszerzając zasób słownictwa, otwieram okno na świat - program innowacyjny n-la
14 luty 2008
Ocena: brak

Poniżej przedstawiam program innowacyjny-napisany przez n-la j.angielskiego SP,którego realizacja przyczyni się do znacznego poszerzenia wiadomości i umiejętności uczniów,a co za tym idzie do zdolności efektywnego komunikowania się i skutecznego przekazywania informacji w języku angielskim. Mam nadzieje ze okaże się przydatny innym nauczycielom.

Czytaj dalej
Program kółka poetyckiego
25 marzec 2007
Ocena: 1

Program ten został opracowany przez nauczycielkę języka polskiego - Bogusławę Organiściak. Uwzględnia wiadomości z zakresu poetyki zawarte w „ Podstawie programowej” języka polskiego dla gimnazjum, a także dodatkowe zagadnienia związane z przygotowaniem uczniów do udziału w konkursach poetyckich.

Czytaj dalej

Rozsypanki sylabowe
03.14.10, 19:27
Przeczytaj
Szerzawskie bajkowe spotkania
08.06.09, 23:18
Przeczytaj