Konkurs Mistrz informatyki klas VI
14 maj 2007
Ocena: brak

Konkurs Mistrz informatyki jest jednym z wielu konkursów mających na celu pracę z uczniem zdolnym, sprawdzenie poziomu wiedzy uczniów w poszczególnych kategoriach. Jego celem jest też wyłonienie najzdolniejszych uczniów, którzy reprezentowaliby szkołę w konkursach międzyszkolnych. Od pięciu lat w mojej szkole organizuję ten konkurs dla uczniów klas VI i V. Chciałbym podzielić się propozycjami zadań, które rozwiązywali uczniowie w I edycji konkursu.

Czytaj dalej
Sprawdzian z edytora tekstu Word.
29 maj 2006
Ocena: 1

Prezentuję zestaw zadań z Worda, który można wykorzystać na sprawdzianie lub lekcji powtórzeniowej z tego edytora. Polecam go szczególnie nauczycielom technologii informacyjnej w szkole ponadgimnazjalnej.

Czytaj dalej
Test MS PowerPoint
13 maj 2006
Ocena: 2

Przedstawiony poniżej test dotyczy sprawdzenia podstawowych wiadomości w zakresie obsługi programu MS PowerPoint. Pytania są sformułowane jasno. Test zawiera też punktacje i skalę ocen. Serdecznie zapraszam do wykorzystania go w praktyce.

Czytaj dalej
Program kursu komputerowego.
04 kwiecień 2006
Ocena: brak

Jest to program kursu komputerowego w zakresie PODSTAWOWEJ OBSŁUGI KOMPUTERA. Realizacja programu przewidziana na 35 godzin praktycznych zajęć. Przeprowadziłem ten kurs dla nauczycieli swojej szkoły i muszę stwierdzić, że efekty były i są doskonałe. Nauczyciele już nie przychodzą do mnie z drobiazgami co miało miejsce wcześniej. Kurs przeprowadziłem wspólnie z ODN i nauczyciele otrzymali stosowne zaświadczenia. Zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

Czytaj dalej
ABC edytora tekstu.
08 marzec 2006
Ocena: 4

Test sprawdzający opanowanie podstawowych umiejętności z zakresu wiedzy informatycznej dla uczniów klasy pierwszej. Obejmuje dział "ABC Edytora Tekstu". Poniższe pytania zostały opracowane w oparciu o zbiór ćwiczeń uzupełniających z informatyki. Materiał obejmuje jeden z działów tj. „ABC Edytora tekstu” Celem przygotowanego testu było utrwalenie i doskonalenie wiadomości z zakresu wiedzy informatycznej.

Czytaj dalej

Konkurs Mistrz informatyki klas VI
05.14.07, 09:12
Przeczytaj
Test MS PowerPoint
05.13.06, 14:15
Przeczytaj