TEST ZE SZTUKI (plastyka i muzyka)
04 czerwiec 2007
Ocena: brak

Test ze sztuki obejmuje wiedzę z dwóch przedmiotów (plastyki i muzyki) po 3 latach nauki tych przedmiotów w gimnazjum. Jest to kompendium wiedzy od starożytności do czasów współczesnych.

Czytaj dalej
Zestaw pytań z zakresu wiedzy plastycznej
09 maj 2007
Ocena: brak

Sztuka jest wyrazem doznań estetycznych a obcowanie z nią rozwija wyobraźnię, dlatego warto podjęć działania sprawiające , aby dzieci z przyjemnością czerpały z bogactwa malarstwa. rzeźby iarchitektury.Próba pokazania jak mozna uczyć dzieci tej dziedziny w formie quizu i osiagać zamierzone efekty tj. zdobywanie i utrwalanie wiedzy

Czytaj dalej
Badanie wyników dla uczniów klasy I z przedmiotu sztuka.
09 luty 2006
Ocena: brak

Proponuję państwu sprawdzian - Badanie wyników dla uczniów klasy pierwszej z przedmiotu sztuka. Sprawdzian przygotowany jest wg następujących standardów: Uczeń:
-Wyszukuje informacje zawarte w różnych tekstach kultury
-Dostrzega wartości wpisane w teksty kultury
-Analizuje, porównuje, porządkuje i syntezuje informacje zawarte w tekstach kultury

Czytaj dalej
Test wiadomości z muzyki dla klasy I w gimnazjum.
18 styczeń 2006
Ocena: brak

W teście ujęłam również wybrane utwory z literatury muzycznej (DKW-4014-185/99) ,co pozwoliło mi dokonać oceny zapoznania się uczniów z omawianym przez cztery miesiące repertuarem utworów muzycznych. Jeżeli test będzie pomocnym w państwa pracy zawodowej poczytam to jako swój sukces i zachętę do dalszych publikacji.

Czytaj dalej
Testy powtórzeniowe dla kasy III gimnazjum - sztuka
11 maj 2004
Ocena: 1

Prezentowane testy opracowałam jako narzędzie ewaluacji mojego programu autorskiego do zajęć edukacyjnych: muzyka i plastyka, objętych blokiem przedmiotowym: sztuka, powstałym na bazie dwóch programów ministerialnych.

Czytaj dalej