Oddychanie organizmów
15 listopad 2011
Ocena: brak

PRZEDSTAWIAM PAŃSTWU OPRACOWANĄ PRZEZE MNIE KARTKÓWKĘ, KTÓRA DOTYCZY SPOSOBÓW ODDYCHANIA ORGANIZMÓW. OPUBLIKOWANIE PRACY NA PORTALU INTERNETOWYM LITERKA JEST REALIZACJĄ JEDNEGO Z ZADAŃ WYNIKAJĄCYHC Z PLANU ROZWOJU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA KONTRAKTOWEGO.

AGNIESZKA ŁAWNICZAK

Czytaj dalej
Ekologia
31 maj 2011
Ocena: brak

Test z ekologi jest przeznaczony dla uczniów gimnazjum. Celem tej publikacji jest możliwość dzielenia się wiedzą z innymi nauczycielami.

Czytaj dalej
Konkurs na prezentację multimedialną
26 sierpień 2009
Ocena: brak

Konkurs na najciekawszą prezentację multimedialną z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych to sposób na wykorzystanie przez uczniów wiedzy zdobytej na lekcjach informtyki do ciekawego prezentowania wiedzy z różnych dziedzin. Konkurs skierowany jest do uczniów gimnazjum. Przygotowanie prezentacji multimedialnych z przedmiotów takich jak biologia, geografia, fizyka, matematyka czy chemia rozwija zainteresowania i pogłębia wiedze z tych przedmiotów.

Czytaj dalej
Gminny konkurs przyrodniczy
25 maj 2006
Ocena: brak

Gryfino leży nad Regalicą. Tuż za nią, na ogromnej przestrzeni rozciąga się PARK KRAJOBRAZOWY „DOLINA DOLNEJ ODRY”. To największe w Europie Środkowej torfowisko z florą i fauną nie spotykaną już w dolinach innych, wielkich europejskich rzek. W parku żyje wiele gatunków roślin, ptaków, ssaków, płazów, owadów. Park posiada duże wartości poznawcze i rekreacyjne. Dlatego postanowiłyśmy wykorzystać to naturalne sąsiedztwo i zaprosić szkoły leżące opodal parku do wzięcia udziału w I Gminnym Konkursie Wiedzy o Parku Krajobrazowym „Dolina Dolnej Odry”. Przyświecało nam stare powiedzenie:
„Cudze chwalicie, swego nie znacie,
sami nie wiecie, co posiadacie”

Czytaj dalej
Człowiek- cząstka przyrody i niszczyciel jej urody
19 maj 2006
Ocena: brak

Konkurs ekologiczny dla klas I-III gimnazjum pt: „Człowiek- cząstka przyrody i niszczyciel jej urody”. Przeprowadzony w kwietniu 2006 r.w Gimnazjum nr 5 w Gorliczynie jako konkurs Gminny.

Czytaj dalej

Oddychanie organizmów
11.15.11, 17:23
Przeczytaj
Ekologia
05.31.11, 22:26
Przeczytaj